BMLAN team og administrasjon


Henrik Nygård Haustreis, Styreleder
Epost: Henrik@bmlan.no
Tlf.: 480 77 389


Håkon Haakensen, Nestleder og Konkurranseansvarlig
Epost: Haakonh@bmlan.no
Tlf.: 455 13 377


Marita Mariel Bergum Norvik, Ansvarlig for PR og Sosiale medier
Epost: Marita@bmlan.no
Tlf.: 915 49 126


Kristoffer J. Nannestad, Frivilligleder
Epost: Kristoffer@bmlan.no
Tlf.:


Theodor Alexander Holme, Leder for Grafisk Design
Epost: Theodor@bmlan.no
Tlf.: 950 18 212


Magnus Sandem Dhelie, Konkurranse ansvarlig og Alt-mulig-mann
Epost: Magnusd@bmlan.no
Tlf.: 


Eilert Kvalsnes, Konkurranseansvarlig
Epost: Eilert@bmlan.no
Tlf.: 988 20 334


Magnus Bjerke, Konkurranseansvarlig
Epost: Magnusb@bmlan.no
Tlf.: 954 09 773


Hieu Le Minh Nguyen, Ansvarlig for server, drift og strøm
Epost: Hieu@bmlan.no
Tlf.:


Aleksander Busch, Ansvarlig for server, drift og strøm
Epost: Aleksander@bmlan.no
Tlf.: 980 40 937


Stein Morten Sandbech, Alt-mulig-mann
Epost: Sms@bmlan.no
Tlf.: 480 56 393


Nhat Truong Nguyen, Klubbleder for Teensville ungdomsklubb og Jonathan ungdomsklubb
Epost: Nhatruo@skedsmo.kommune.no
Tlf.: 950 72 342


Arne Joelsen, Leder for fritidstilbudet for barn og ungdommer i Skedsmokorset
Epost: Arnjoel@skedsmo.kommune.no
Tlf.: 916 23 695